30 zdjęć z Instagrama pokazujących rzeczywistość za kulisami influencerów

- Advertisement -

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się oglądać modelkę na Instagramie i pomyślałaś sobie: “Ona jest taka piękna!!” lub “Jak to możliwe, że
taki przystojny mężczyzna w ogóle istnieje?”. Instagramowi influencerzy przejęli każdy aspekt mediów społecznościowych w sieci. Dzielą się swoim codziennym życiem na relacjach i w statusach społecznościowych, przekonując cały świat, że ich “doskonałe” życie nie jest bajką, której nikt nie może osiągnąć. Ale czy kiedykolwiek pojawiły się w tobie wątpliwości, czy to rzeczywiście prawda?

Cóż, jesteśmy gotowi pokazać Wam prawdę o tym, jak wyglądają użytkownicy Instagramu w rzeczywistości bez żadnych błyskotek, makijażu i szalonych umiejętności w zakresie fotomontażu. Śmiało, przewiń w dół i podziel się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak te potencjalne gwiazdki ukrywają prawdę.

1. Przed i po

reddit.com

Bycie w dobrej formie jest dążeniem każdego z nas. A przy tym mamy też nadzieję zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Ale co zrobić, jeśli nie masz czasu i pieniędzy, aby przejść przez prawdziwy program wspomagający odchudzanie, a zamiast tego możesz użyć kilku magicznych aplikacji, aby dobrze wyglądać? Cóż, ona to zrobiła. I wygląda “świetnie”.

Prev

- Advertisement -